Aktualności

Kraftpower nowy partner w USA

Firma Kraftpower stała się nowym partnerem sprzedażowym oraz serwisowym agregatów kogeneracyjnych TEDOM na terenie USA, działająca głównie w północnej i wschodniej części USA. Planowane jest podpisanie umów również z innymi dystrybutorami, głownie dla zachodniego wybrzeża USA i Kanady.

Dowiedz się więcej

ProCon Lite - Nowy system sterowania

System kontroli ProCon Lite jest przeznaczony dla jednostek kogeneracyjnych typu Micro oraz  jednostek kogeneracyjnych Cento do mocy 100 kW. ProCon Lite oferuje klientom nowe możliwości oraz większy komfort pracy.

Dowiedz się więcej

Nowy Dyrektor Handlowy

Pan Mgr. Inż. Miloslav Kužela został powołany na stanowisko Dyrektora Handlowego w zakresie Energetyki oraz Odnawialnych źródeł energii. Ostatnio pełnił funkcję Dyrektora w przedsiębiorstwach Asekol i Asekol Solar. Głównym zadaniem będzie zarządzanie sprzedażą agregatów kogeneracyjnych na rynku krajowym oraz zagranicznym.

Dowiedz się więcej

Zmiany nazwy jednostek kogeneracyjnych Quanto

Od marca 2015 roku dojdzie do zmiany oznaczenia dwóch jednostek kogeneracyjnych Quanto. Stare oznaczenie Quanto D580 będzie od teraz oferowane pod nazwą Quanto D600 natomiast jednostka D770 Quanto pod oznaczeniem Quanto D800. Nowa nazwa lepiej określa moc elektryczną urządzeń, które wynosi jest po prostu 600 kW oraz 800 kW.

Cento L135 i L155 – nowe jednostki w ofercie

Od połowy lutego 2015r. poszerzamy naszą ofertę agregatów serii Cento o 2 nowe jednostki kogeneracyjne z silnikami Liebherr o mocy elektrycznej 135kW oraz 155kW. Przez ograniczony okres czasu, jednostki te są zawarte w specjalnym programie Start. Pobierz aktualną broszurę jednostek kogeneracyjnych TEDOM.

TEDOM kupuje następne samochody na CNG

Udział pojazdów napędzanych sprężonym gazem ziemnym (CNG) w flocie firmy TEDOM przekroczył 20%. TEDOM jest zatem jednym z pionierów wykorzystania tego ekologicznego paliwa.

Dowiedz się więcej

Agregaty prądotwórcze

Dla klientów, którzy są zainteresowani tylko w wytwarzaniu energii elektrycznej lub dla tych, którzy nie wykorzystają całego ciepła wyprodukowanego przez jednostką kogeneracyjną, oferujemy agregaty prądotwórcze gazowe przeznaczone do ciągłej produkcji energii elektrycznej.

Dowiedz się więcej
DSCN6953
DSCN6953

Nowa instalacja biogazowa na Słowacji

Firma IMAO a.s., z siedzibą w Povážská Bystrice, dostarczyła kontenerową wersję Agregatu Kogeneracyjnego napędzanego biogazem TEDOM Quanto D770 wraz z systemem uzdatniania gazu, firmie Green Energy Power, s.r.o. z Bratysławy, która jest jednoczęsnie inwestorem i użytkownikiem. Agregat o mocy 800 kW został dostarczony do miejscowości Čabradský Vrbovok na Słowacji i oddany do użytku w grudniu 2014 r.

Wymienniki spalin TEDOM

Jako osobny produkt proponujemy do sprzedaży wymienniki spalin stosowane w jednostkach kogeneracyjnych TEDOM. Wymienniki spalin są zoptymalizowane pod konkretne silniki i są dostępne w wersji do pracy zarówno na gaz ziemny jak i na biogaz. Przejrzyj ofertę naszych wymienników spalin.

Nowe adresy e-mailowe

Chcielibyśmy poinformować wszystkich klientów oraz partnerów biznesowych, że 19 grudnia 2014 roku zostały zmienione nasze adresy e-mailowe. Nowe adresy podane są tutaj.